Obývací pokoje

Úvodní stránka > Interiéry > Obývací pokoje

Na základě projednání Vám nezávazně a zdarma zpracujeme návrh interiéru s ohledem na funkčnost, celkový vzhled i cenu. Samozřejmostí je zpracování vizualizace provedené s ohledem na maximální realističnost budoucího vybavení.

Kontaktujte nás

Stylové řešení televizní stěny a doplňků

Stylové řešení televizní stěny a doplňků v jednotném konceptu celého interiéru.

Pro docílení stylového vzhledu je kombinace kontrastu antracitové podlahy a bílé výmalby výrazně proložena dřevodekorem. Jeho medový nádech dostatečně rozhřeje jinak studené barvy a uzavře stylový koncept celého domu.

Materiálové provedení Dub Fjord

Originální design obývacího pokoje

Designová sestava skříní a polic vyrobená přesně na míru do připravených výklenků rozvíjí originální členitost, barevnost a osvětlení místnosti. Vše přesně dle představ zákazníka.

Materiálové provedení Bavlna / Malaga

TV stěna s obkladovými panely

Vizualizace

Samotné návrhy provádíme s ohledem na maximální realističnost budoucího vybavení, tak aby zákazník získal plnou a ucelenou představu o návrhu interiéru.

Díky tomu si můžete Vaše představy a individuální požadavky prohlédnout již v návrzích odrážejících budoucí realitu.

Designové stěnové nebo stropní panely

V provedení akustický panel obklad tlumí hluk a odstraňuje nežádoucí ozvěny.

Materiál použitý pro výrobu panelů sladíme s již použitými dekory ostatního nábytkového vybavení.

Návrh na míru a v jednotném stylu

Na základě projednání a přeměření stávajících prostor Vám zpracujeme detailní návrh interiéru s ohledem na funkčnost, celkový vzhled i cenu.

Vybavení Vašeho interiéru provedeme v jednotném stylu nejen barevným provedením a použitými materiály, ale i uceleným designem.

Ke každému návrhu přistupujeme individuálně a možnost konzultace provedení či výběru použitého materiálu a kování je samozřejmostí.

001001001.JPG001.JPG002.JPG002003004.JPG014.JPGIMG_4055v2.469IMG_5814.JPGIMG_5817.JPGVejběra OP v2.692model.269REGÁL0013D MODEL.467Machačkovi TV stěna v1.605001002.JPG

Napište nám

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Odeslat